ZRÓB SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA!

Dodano: 18.11.2013

Do końca grudnia do każdego pakietu depilacji laserowej seria 3 zabiegów na 1 partię ciała GRATIS!
(do wyboru spośród: wąsik, broda, baki, brodawki sutkowe, pachy, pośladki).

* pakiety depilacji:
3 zabiegi na 1 małą parię ciała - 199 zł
3 zabiegi na 1 średnią partię ciała - 299 zł
3 zabiegi na 1 dużą partię ciała - 399 zł

** Na życzenie przygotowujemy eleganckie vouchery upominkowe

 

NOWOŚĆ!
POWER SKIN RESCUE PEEL już w Cosmedzie!

Dodano: 18.11.2013

Odmładzający peeling chemiczny - rewolucyjna formuła oparta na 50% kwasie mlekowym, Resweratrolu oraz ekstrakcie z kakaowca.

Efekty zabiegu:
- widoczne odmłodzenie skóry
- wygładzenie zmarszczek
- poprawa tekstury i kolorytu skóry
- zniwelowanie przebarwień
- poprawa jędrności i elastyczności skóry
- złuszczanie naskórka
- poprawa samopoczucia

Cena zabiegu: 250 zł

Przy zakupie serii 4 zabiegów, 5-ty GRATIS!!!

 

Znamy receptę na opadające policzki zwane chomikami :)

Nasz zespół lekarzy znów udziela się medialnie :)
Zapraszamy do lektury wywiadu z dr-em Marcinem Pełką na temat zastosowania nici polidioksanowych (PDO), w którym zdradza, jak pozbyć się "chomików", ujędrnić biust i podnieść pośladki :)

Dodano: 20.10.2013

Przykładów zastosowań innowacyjnych nici PDO jest wiele, między innymi kształtowanie piersi i pośladków, redukcja rozstępów czy lifting twarzy. Lista zabiegów z ich wykorzystaniem jest długa. Co istotne, wykonuje się je bez użycia skalpela, są krótkie, bezpieczne i niemalże bezbolesne. O technikę Hilo Lift pytamy eksperta, dr-a n med. Marcina Pełkę z Kliniki Dermatologii Estetycznej COSMED.

1. Czym są nici PDO?
Nici PDO to monowłókna syntetyzowane z polidioksanonu. W medycynie polidioksanon znany jest już od ponad dwudziestu lat. Na całym świecie wykorzystuje się go w postaci wchłanialnych szwów chirurgicznych. Od kilku lat nici polidioksanowe stosuje się także w medycynie estetycznej w celu korekcji tkanek miękkich wielu okolic ciała. Polidioksanon cechuje się całkowitą wchłanialnością. Po implantacji nici PDO stymulują skórne fibroblasty do wzmożonej syntezy włókien kolagenowych. Tym samym powstały w trakcie zabiegu, swoistego rodzaju szkielet unoszący i napinający skórę zastąpiony zostaje wtórnym, całkowicie naturalnym dla organizmu kolagenem.

2. Na czym polega zabieg z ich wykorzystaniem?
Nici PDO wprowadza się do skóry za pomocą cienkich, elastycznych igieł. Następnie igły usuwa się, w skórze pozostaje sama nić z polidioksanu. Nici wprowadza się w miejscach zwiotczenia i zaników tkanek w celu uniesienia skóry i zwiększenia jej napięcia.

3. Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu dyskomfort związany z zabiegiem większość pacjentek określa jako niewielki.

4. Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi w obrębie twarzy i szyi. Najczęściej wykonuje się zabiegi wygładzenia zmarszczek czoła, uniesienia brwi, spłycenia fałdów nosowo-wargowych, likwidacji zmarszczek palacza i uniesienia zwiotczałej skóry wzdłuż linii żuchwy, czyli tak zwanych „chomiczków”. Warto podkreślić, że w tej ostatniej okolicy inne techniki medycyny estetycznej okazały się jak dotąd mało efektywne. Implantacja nici polidioksanowych może też ograniczać aktywność mięśni mimicznych twarzy, np. w okolicy oczu. Dzięki temu uzyskuje się równocześnie efekt wygładzenia zmarszczek i częściowe ograniczenie mimiki. Pozwala to zachować naturalny wygląd twarzy bez ryzyka jej maskowatości. 
Nici PDO można także wykorzystać do korekcji zwiotczałej skóry m.in. brzucha, dołów pachowych, kolan, do podniesienia i ujędrnienia piersi i pośladków, redukcji rozstępów. Ilość wskazań zależy jedynie od inwencji osoby wykonującej zabieg.

5. Kiedy widoczne są efekty i jak długo się utrzymują?
Efekty widoczne są tuż po zabiegu i dodatkowo nasilają się w czasie kilku kolejnych miesięcy. Początek wzmożonej syntezy kolagenu rozpoczyna się po około dwóch tygodniach od implantacji nici i narasta do ich całkowitego wchłonięcia. Trwałość efektów korekcji tkanek miękkich nićmi liftingującymi PDO określana jest na 2-3 lata.

6. Jakie są zalety zabiegu?
Zabieg jest krótki, średni czas jego trwania wynosi 30 minut. Nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjentek. Przeprowadzany jest w warunkach gabinetowych, nie ma więc konieczności hospitalizacji. Co ważne dla pacjentek, jest niemalże bezbolesny. Nie występują też żadne istotne z medycznego punktu widzenia skutki uboczne. Zabieg wykonywany jest bez nacięć skóry, nie ma więc ryzyka pozostawienia blizn. Związane z zabiegiem zaczerwienienie i obrzęk tkanek są zazwyczaj niewielkie i ustępują samoistnie w przeciągu kilku godzin. Ponieważ wprowadzana do skóry igła ma ostry koniec, w wyniku zabiegu uszkodzeniu mogą ulec naczynia krwionośne i w efekcie mogą pojawić się krwiaki. Wchłaniają się jednak samoistnie w okresie ok. 10 dni. Nici po implantacji są niewidoczne i niewyczuwalne. Godny uwagi jest też długi czas utrzymywania się efektów zabiegu. 
Implantację nici PDO można łączyć z innymi technikami medycyny estetycznej.

7. Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Obowiązują przeciwwskazania typowe dla innych rodzajów zabiegów estetycznych. Są to m.in. stany zapalne, zrosty i zwłóknienia w obrębie skóry, choroby autoimmunologiczne, padaczka, choroby psychiczne, zaburzenia krzepliwości krwi oraz stosowanie tzw. antykoagulantów. W tym ostatnim przypadku zaleca się, aby kurację lekami zmniejszającymi krzepliwość krwi zaprzestać na minimum 14 dni przed planowanym zabiegiem.

Link do artykułu.

 

NOWOŚĆ! Lifting nićmi polidioksanowymi (PDO)

Dodano: 20.10.2013

Znajduje zastosowanie w liftingu twarzy (m.in. do likwidacji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, podniesienia opadających łuków brwiowych)
oraz w zabiegach na ciało (np.  kształtowanie piersi, lifting pośladków, zmniejszanie obwodu ud i ramion, ujędrnianie skóry brzucha). Więcej w zakładce „Medycyna Estetyczna”.

 

Pakiety depilacji laserowej

Dodano: 20.10.2013

Zapraszamy do skorzystania z jesiennych pakietów DEPILACJI LASEROWEJ!
seria 3 zabiegów na 1 małą partię ciała (wąsik/broda/baki/policzki/brodawki sutkowe) - 149 zł zamiast 300 zł!
seria 3 zabiegów na 1 średnią partię ciała (pachy/bikini płytkie/ramiona/przedramiona) - 299 zł zamiast 600 zł!
seria 3 zabiegów na 1 dużą partię ciała (bikini pełne/łydki/uda/brzuch/plecy/pośladki) - 399 zł zamiast 890 zł!

 

Wiosenna promocja CELLULIT-STOP!

Dodano: 12.05.2013

Nadchodzi lato - czas szortów, mini spódniczek i kusych bluzeczek! Abyście mogły poczuć się lepiej we własnej skórze i z dumą prezentować swe wdzięki, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę! 
Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała medyczną falą akustyczną (Storz Medical) w pakietach: 
3 zabiegi na wybraną partię ciała (uda/pośladki/brzuch) - 299 zł (zamiast 450 zł)
6 zabiegów - 499 zł (zamiast 900 zł)

Pakiety łączone: uda+pośladki/pośladki+brzuch/uda+brzuch:
3 zabiegi - 499 zł (zamiast 900 zł)
6 zabiegów - 899 zł (zamiast 1800 zł).

Szczegóły w recepcji, tel: 42 632 62 52

Czas trwania promocji - do 30.06.2013 r.

 

Witamy na nowej stronie

Dodano: 12.05.2013

Niniejszym składamy też podziękowania dla hakerów, którzy blokując naszą poprzednią www, przyczynili się do jej udoskonalenia :) Jak Wam się podoba? :)